fbpx

Partneriai

Apskaitos partneriai

Grant Thorton

„Grant Thornton“ – tai prekės ženklas, jungiantis daugiau nei 50 000 ekspertų, dirbančių 140 šalių. „Grant Thornton“ narės teikia audito, apskaitos, mokesčių, teisės ir verslo konsultavimo paslaugas savo klientams. Grant Thornton Baltic yra įmonė pasaulinio tinklo Grant Thornton International (GTIL) narė.

https://www.grantthornton.lt/

Leinonen

Leinonen yra tarptautinė finansinės apskaitos paslaugų ir verslo konsultacijų įmonių grupė, veikianti 11 šalių Skandinavijoje, Baltijos regione, Rytų ir Centrinėje Europoje. Jau daugiau nei 27 metus mūsų patyrusi 70+ apskaitos, mokesčių ir teisės specialistų komanda  konsultuoja ir teikia išskirtinės kokybės paslaugas tiek didelėms tarptautinėms organizacijoms, tiek ir vietinėms įmonėms, veikiančioms įvairiuose sektoriuose ir turinčioms nuo 1 iki 800+ darbuotojų. 

www.leinonen.lt

Kadmas

Buhalterinės apskaitos paslaugos, konsultacijos buhalteriniais klausimai, įmonių steigimas, apleistos apskaitos tvarkymas

kadmas.lt

Apskaitos boutique

Profesionalios apskaitos paslaugos. Daugiau nei 15 metų patirtis. Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui.

http://www.apskaitosboutique.lt/

Audikom

Profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos

https://www.audikom.lt/

Berilita

Esame finansinės apskaitos ir verslo analitikos paslaugas teikianti įmonė. Mūsų komandos sukaupta patirtis yra patikrinta laiko ir pritaikyta praktikoje siekiant geriausių rezultatų mūsų klientams.

www.berilita.lt


Kiti partneriai

Zevoy

„Zevoy“ išlaidų valdymo sprendimas „All-in-One“ automatizuoja kvitų ir išlaidų apdorojimą ir taip sutaupo iki 80 proc. laiko, susijusio su išlaidų valdymu.

„Zevoy“ siūlo išmaniąsias įmonės korteles, programėlę kvitams nuskaityti, administravimo portalą išlaidoms valdyti ir tiesioginį integravimą su „Directo“ sistema. Skaityti daugiau.

Edisoft

Edisoft – tai tarptautinis elektroninių duomenų mainų (angl. Electronic data interchange / EDI) operatorius, programinės įrangos kūrėjas bei sistemų integravimo paslaugų teikėjas.

Finbite

„Finbite“ yra tarptautinė dokumentų skaitmenizavimo įmonė.

„Directo“ sąsaja leidžia automatiškai siųsti ir gauti el. Sąskaitas.

finbite.eu/lt

Telema

„Telema“ yra didžiausias EDI operatorius Baltijos šalyse, teikiantis dokumentus tarp didmenininkų ir prekybos įmonių.

Sąsaja su „Directo“ leidžia jums gauti dokumentus iš „Telema“ ir siųsti „Telema“ tiesiogiai iš „Directo“.

telema.lt

Frontu

Frontu tai sprendimas, kuris skaitmenizuoja įmonės paslaugų teikimo planavimą ir procesus, eliminuoja popierinę dokumentaciją ir galimas su tuo susijusias klaidas. Įrankis sukurtas valdyti užduotis, procesus ir darbuotojus įvairiose paslaugas teikiančiose organizacijose. Tai organizuotas ir skaidrus įmonės veiklos koordinavimas, procesų kontrolė, mobilumas bei greitis visur ir visada. https://frontu.com/lt

Unifiedpost

„Unifiedpost“ yra finansinių technologijų sprendimų, kuriais siekiama sumažinti laiką ir pinigus, skirtus įmonių finansiniams procesams, teikėjas.

Sąsaja su „Directo“ leidžia gauti ir siųsti el. Sąskaitas ir kitus skaitmeninius dokumentus.

unifiedpost.lt